EOC | ISISPHARMA

URELIA
Šupinatá pokožka a hyperkeratóza

Šupinatá kůže. Hyperkeratóza. Lupénka

Klíčovou složkou je močovina! Močovina je přirozeně přítomna v kůži. Je jedinečná, protože v závislosti na své koncentraci dokáže buď hydratovat, nebo exfoliovat a snížit tak tloušťku šupin.

Řada Urelia je spojena s komplexem aminokyselin, které vytvářejí na povrchu pokožky ochranný film, který omezuje dehydrataci a chrání pokožku před vnějšími vlivy.

Řada obsahuje dva exfoliační hydratační krémy, které ošetřují hyperkeratózu bez ohledu na stupeň její závažnosti, a také čisticí gel pro jemný peeling a čištění pokožky těla a hlavy. 

Je to pro mě to pravé?

U některých lidí se však jejich systém nechá unést a produkuje buňky příliš rychle. Ty se hromadí na povrchu kůže v podobě šupinek a vytvářejí zánět. Tento stav se označuje jako hyperkeratóza.

Tento jev, který může mít významný dopad na kvalitu vašeho života, lze léčit na 3 různých úrovních: Šetrné odstranění šupinek, oprava kožní bariéry a dlouhodobá hydratace pokožky.

Rady dermatologa

Máme k dispozici 2 různé postupy:

- rutinní péče pro odstranění šupin při vzplanutí.
- rutinní péče pro udržení komfortu vaší pokožky.

Věnujte zvýšenou pozornost oblastem, které jsou vystaveny tření, protože jsou to nejčastěji postižené oblasti: lokty, vnější strana předloktí, kolena, spodní část zad, pokožka hlavy a nehty.