EOC | ISISPHARMA

NEOTONE
Pigmentové skvrny

Pigmentové skvrny

Pro boj s pigmentovými skvrnami vyvinula Isispharma řadu Neotone, kompletní péči o pleť, která je určena k čištění pleti, 
k nápravě a prevenci výskytu tmavých skvrn.

Na základě nejnovějších vědeckých výzkumů vyvinula Isispharma inovativní patentovaný komplex DEPI-ACT, základní složku celé řady, která se zabývá každou fází tvorby melaninu.

Sjednoťte tón své pleti, obnovte svůj jas a dejte sbohem slunečním skvrnám, stařeckým skvrnám, těhotenským maskám a dokonce i jizvičkám. Protože pigmentové skvrny nejsou konec světa!

Je to pro mě to pravé?

Když je vaše pokožka vystavena slunci, začne produkovat pigment zvaný melanin, aby se chránila. Právě z něj se nakonec stane opálení!

S přibývajícím věkem a v důsledku hormonální nerovnováhy nebo zánětu však může být tento systém narušen a na povrchu kůže se začne vytvářet nadměrné množství melaninu, což má za následek lokální (lentigo) nebo generalizované hnědé skvrny (melasma).

Tomu se říká hyperpigmentace.

Rady dermatologa

- Jaké je jediné opatření, které musíte učinit, abyste zabránili vzniku tmavých skvrn? Používejte ochranu před sluncem po celý rok!
- SPF index 50+ je skvělý, ale potřebujete také ochranu proti UVA paprskům a modrému světlu, protože ta je pro účinnou prevenci tmavých skvrn nezbytná.

LETÁK KE STAŽENÍ – PRO PACIENTY