EOC | ISISPHARMA

SECALIA
Suchá a atopická pokožka

Suchá pokožka se sklonem k atopii

Řada Secalia je založena na bambuckém másle a oleji Inca Inchi, dvou přírodních účinných látkách, které dermatologové doporučují pro jejich obsah omega 3, 6 a 9, nezbytných prvků pro fungování kožních procesů.

Díky tomuto složení výrobky SECALIA posilují kožní bariéru, hydratují pokožku a okamžitě poskytují dlouhodobou úlevu.

Suchá pleť potřebuje kompletní kosmetickou péči přizpůsobenou jejím specifickým potřebám. Proto řada SECALIA zahrnuje přípravky pro péči o silně suchou pokožku a atopickou dermatitidu i čisticí sprchové krémy pro celou rodinu.

Secalia je řešením pro každý typ suché pokožky, takže můžete najít klid v podobě dlouhotrvající úlevy. 

Je to pro mě to pravé?

Svědění, pnutí, nepohodlí, celý den a někdy i celou noc… suchá kůže neboli atopická dermatitida je kožní onemocnění, které výrazně ovlivňuje kvalitu vašeho života.

To jsou příznaky toho, že došlo k narušení kožní bariéry, což má za následek suchou pokožku, která je náchylná k pronikání alergenů.

Naším cílem je nabídnout vám rychlou a účinnou reakci. Proto jsou naše příjemné a obklopující receptury navrženy tak, aby obnovily kožní bariéru a zmírnily nepříjemné pocity. Vaší pokožce a pokožce vaší rodiny se dostane okamžité a dlouhotrvající úlevy.

Rady dermatologa

- Přestože vaše pokožka potřebuje vodu, potřebuje také lipidy (tuky): Kůži potřebujeme hydratovat, ale také vyživovat, abychom v ní mohli uzamknout vodu a posílit kožní bariéru.
- Omezte používání čistících přípravků, jako je mýdlo.
 

LETÁK KE STAŽENÍ – PRO PACIENTY